< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

Kapcsolat Vizsgálat Hírek és események Resource Center Karrier Blog

Minden kategória

Karrier

Ön itt van : Főoldal>Karrier

Szám állás Oktatás A toborzott száma
1 Export menedzser Főiskola és felette 16
Munkafeladatok

1. Önállóan fejlessze és tartsa fenn a külföldi ügyfeleket. Felelős azért, hogy időben és hatékonyan válaszoljon és kommunikáljon az ügyfél kérdéseire, és megkapja a megrendelést.
2. Feleljen az aláírt megrendelések nyomon követéséért és végrehajtásáért, valamint a szerződés teljesítésének problémáinak időben történő megoldásáért. A fájlok időben történő rendezése a szerződés befejezésekor.

Szakképesítés

1. Több mint 5 éves munkatapasztalat, erős csapatmenedzsment képesség és végrehajtási képesség, képes folyamatosan javítani a munka teljesítményét.
2. Jó kommunikációs készség, gondos és lelkiismeretes munka, erős felelősségtudat, merje szembenézni a munkahelyi nyomással és kihívásokkal, érzékelje az innovációt és jó a csapatszelleme.
3. Bachelor diploma külkereskedelmi angol, nemzetközi kereskedelemben vagy kapcsolódó szakokon, jó külkereskedelmi levelezéssel és angol nyelvtudással.
4. jártas legyen a külföldi ügyfelekkel folytatott írásbeli és szóbeli kommunikációban, és képes legyen önállóan külföldre utazni. Ügyesen képes működtetni mindenféle irodai szoftvert.

Lépjen kapcsolatba velünk +
2 Marketing promóter Főiskola és felette 16

1. Végezze el a vállalat marketingtervét, beleértve a B2B platformot, a nemzetközi kiállítást stb.
2. A társaság honlapjának frissítése, karbantartása, működtetése és promóciója.
3. Végezze el a vállalat által kijelölt egyéb feladatokat.