< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

апликации

Ти си тука : Дома>апликации

SinoCleansky е реномирана глобална марка за Супер снабдување со контејнери.

Од цилиндар за гас до резервоар, од висок притисок до криоген, SinoCleansky секогаш се држи до одличен квалитет, висока технологија, иновативно решение и сигурна услуга.
Со експертиза и искуство, СиноКлеански им служи на клиенти од целиот свет како експерт за гас за складирање, транспорт и апликации за гас.