< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Опрема за масовно гасови

Ти си тука : Дома>Индустриски гас>Опрема за масовно гасови

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Опрема за масовно гасови

Што се однесува до индустриското складирање и транспорт на гас, Синоклеански би можел да го поддржи клиентот со целосно решение за спецификации, вклучително и storage Складирање и транспорт на гас под висок притисок: џамбо цевка се лизга. Складирање и транспорт на течен гас: криогенски танкер за товарни возила, ISO резервоар, компактен криогенски резервоар. Со богато искуство, Синоклеански ги снабдува клиентите за техничко решение за индустриски гасови, како што е чистење на азот, итн.