< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Сертификати

Ти си тука : Дома>За нас>Сертификати

За нас

сертификати


SinoCleansky, како сертифицирана компанија ISO9001 TUV, има долгорочна соработка со врвни органи за инспекција на трети страни, вклучително. TUV, SGS, BV, LRS и сл., За да ги осигураме нашите клиенти со квалитет на звук и најдобра услуга. Опремата за гас SinoCleansky е со сертификат TPED & ADR, извештај за тест BV, сертификат за Лојд за морска употреба и така натаму.

ISO9001

ИЗВЕШТАЈ ЗА БЕС ТЕСТ

СЕРТИФИКАТ ЗА ЛРС

ИЗВЕШТАЈ ЗА ТЕСТ СГС

ИЗВЕШТАЈ ЗА ТЕСТ НА ТУВ

СТАНДАРД АСМЕ

СЕРТИФИКАТИ И ИЗВЕШТАИ