< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Цилиндер CNG / LNG за возила

Ти си тука : Дома>Производи>Цилиндер CNG / LNG за возила

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Цилиндер CNG / LNG за возила

SinoCleansky специјализира во обезбедување на сеопфатно решение за NGV, опфаќајќи различни производи и услуги. Особено, SinoCleansky има голема предност во обезбедувањето на основниот дел на NGV, цилиндарот со висок притисок, кој се користи за складирање на компримиран природен гас на возилото или како резервна копија како каскадни цилиндри.