< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Заедничка опрема за гасови

Ти си тука : Дома>Индустриски гас>Заедничка опрема за гасови

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Заедничка опрема за гасови

Sinocleansly го обезбедува решението за опрема за вообичаени гасови. Од мали цилиндри до резервоарот за складирање, од опрема за гас со висок притисок до опрема за криогени. Синоклеански ќе биде експерт за опрема за гас на кој можете да се потпрете. Ние ја снабдуваме опремата за гас за: Кислород, Азот, Аргон, СО2, Хелиум, Н2О, Водород, Ацетилен итн.