<img height = "1" width = "1" style = "display: none" src = "https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

Контакт Пребарување Новини и настани Ресурсен центар Вработувања блог

сите категории

Cryogenic cylinder

Ти си тука : Дома>апликации>Медицински>Cryogenic cylinder

Контакт

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[Email заштитени] Погледнете повеќе +
Cryogenic cylinder

  • Криогени цилиндри

    SinoCleansky Cryogenic цилиндер е вид на високо-вакуумски повеќеслоен изолациски топло-изолациски отстранлив криогени течен сад кој може да се примени за чување, транспорт на течен гас ....