+ 86-10-64709959
EN

Контакт Пребарување Новини и настани Ресурсен центар Вработувања блог

сите категории

Контејнер за криогени ISO ISO резервоари

Ти си тука : Дома>Производи>Контејнер за криогени ISO ISO резервоари

Производи

Контакт

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[Email заштитени] Погледнете повеќе +
Контејнер за криогени ISO ISO резервоари

We SinoCleansky specialize in designing and manufacturing cryogenic tank container over ten years, with rich experience.

  • T75 ISO резервоар

    Интеркомодалните контејнери на Синокленски се произведуваат според GB150, EN13530, ASME и други меѓународни стандарди, со сертификат за регистрирање на LIoyd's CSC, сертификат за БВ и сертификат за CCS ....

  • T50 ISO резервоар

    Интеркомодалните контејнери Sinocleansky се произведуваат според GB150, ASME и други меѓународни стандарди, со U2 печат, BV CSC сертификат, BV сертификат и сертификат CCS ....