< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Резервоар за складирање на криогени

Ти си тука : Дома>Производи>Резервоар за складирање на криогени

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Резервоар за складирање на криогени

Ние SinoCleansky сме специјализирани во развој и производство на криогенски резервоар и криогенски камион-цистерна повеќе од десет години, со богато искуство Производите се широко користени во LNG и други течни индустриски бензински стационарни складирања и транспорти. Нашиот производ со високо-вакуумска повеќеслојна изолација. За да обезбедиме опрема со високи перформанси, правиме низа строги тестови, вклучувајќи автоматски процес на заварување, рендгенски и ултразвучни тестови, производство и тестирање на вакуум, хидраулични тестови, тест за истекување за внатрешниот сад итн.