< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

енергија

Ти си тука : Дома>енергија

SinoCleansky е реномирана глобална марка за Супер снабдување со контејнери.

Од цилиндар за гас до резервоар, од висок притисок до криоген, SinoCleansky секогаш се држи до одличен квалитет, висока технологија, иновативно решение и сигурна услуга. Со експертиза и искуство, SinoCleansky им служи на клиенти од целиот свет како експерт за гас за складирање, транспорт на гас и апликации.

Пекинг SinoCleansky Technologies Corp специјализира во индустријата за природен гас и снабдува едношалтерско решение за CNG / LNG / NGV со производи, технологија и услуги.

Сад за ЦНГ и ЛНГ

SinoCleansky ужива голема предност во опремата за транспорт и складирање на ЦНГ и ЛНГ, вклучително цилиндар, резервоар, контејнер и цистерна за товарни возила. Особено следново:

Контејнер за цевки CNG JUMBO;

Сад за резервоар LNG T75;

Сите производи на SinoCleansky се сертифицирани од BV, TUV или LRS.

Mini LNG растение

SinoCleansky има патентирана основна технологија и сопствен комплетен пакет MRC процес за Mini LNG постројка: монтиран на лизгање, модуларен дизајн, по мерка и динамички тестиран пред породувањето.

СиноКлеански, вашиот докажан професионален и сигурен партнер!

www.sinocleansky.com

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]