< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Конференција и изложба на Синоклеански спонзори Gasworld MENA - Штанд број 20 Дубаи, 9-11 декември

ноември 09 237

Пекинг SinoCleansky Technologies Corp ќе ја спонзорира и изложи конференцијата за гасворлд 2019 МЕНА Индустриски гасови на 9-11 декември.
Штанд: Бр.20

Беше домаќин на луксузниот Хилтон Дубаи Ал Хабтор Сити, Конференцијата за индустриски гасови ќе разговара, дебатира и истражува најактуелни теми и иновации на Блискиот исток индустриски пазар на гас.

Како професионален експерт за гас, Синокленски е секогаш спонзорирање на меѓународните настани за гасни индустрии низ целиот свет.

Нашите starвездени производи за оваа изложба: 
Лизгалка / приколка од џамбо цевка (со сертификат TPED & ADR и извештај за тест BV)
T75 / T50 ISO контејнер за резервоар (со сертификат за регистрација на Лојд)
Подолу ќе се споменат и производите:
Цилиндри со висок притисок, вклучително челик / алуминиум / композит;  
Цилиндри за течен хлор, FM200, ацетилен, итн .;
Криогенски цилиндри, цистерни, камиони-цистерни.

Систем за управување со паметни цилиндри и така натаму.