< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Синокленски на LNG Бали Форум

септември 11 281

Синоклеански го спонзорира ЛНГ Бали форумот на 10-ти и 13-ти септември во Бали, Индонезија. За професионални клиенти на Mini LNG, сателитска станица LCNG и слично, SinoCleanky го користи своето индустриско искуство за да обезбеди одлични прилагодени технички решенија.