< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Синоклеански заработи добар одговор од изложбата Гас Индонезија

август 05 258

Ви благодариме за поддршката на сите клиенти, Синоклеански заработи добар одговор од Изложба на гас Индонезија во akакарта од 31 јули до 02 август 2019 година.  

За оваа изложба, Синоклеански главно има за цел опрема за CNG и LNG за складирање и транспорт на природен гас. Особено за фабриката за мини ЛНГ, Синоклеански привлече внимание на бројни професионални играчи во оваа област со својата експертиза. 

И за пазарот во Индонезија, Синоклеански има длабока соработка со локални клиенти и постојано ги спонзорира локалните меѓународни конференции и изложби, вклучувајќи ги и настаните што доаѓаат:

ЛНГ Форум во Бали - 10-ти и 13-ти септември - Бали, Индонезија

ANGVA 2019 - 25 - 27 ноември - akакарта, Индонезија 

Синоклеански на настаните во Гасо Индонезија