< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Дневни вести за NOG2022

јули 05 22

„Изложба за нафта и гас во НигеријаNOG 2022 годинатрае веќе два дена.

Како еден од професионалните добавувачи на опрема за индустриски и природен гас,Кинески ПекингCLeansky Technologies Crop привлече многуминапретпријатија од целиот свет. А голем дел од нив плаќаат повеќе интерес за да имаат понатамошна комуникација и соработка. 

Како добавувач на опрема со висок квалитет кој поседува најстабилна производна линија, SinoCleansky исто така го обезбедува и залиханиот производ.

Во оваа изложба,СиноКлеански главно промовира STOCK LNG ISO резервоар контејнер на некои претпријатија кои имаат побарувачка за овој производ и имаат потреба од кратко време на испорака. И, исто така, добијте добри повратни информации од нив.

Еве ги деталните информации за контејнерот LNG ISO Tank.