< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Дневни вести за NOG2022 6 јули

јули 06 54

„Изложба за нафта и гас во НигеријаNOG 2022 годинадојде до 3rd денови. SinoCleansky се сретна со многу претпријатија за бизнис со природен гас. Еден од најпопуларните производи на оваа изложба еЦистерна станица за микрообемни ЛНГ.

Сателитската станица SinoCleansky microbulk LNG е паметен и модуларен дизајн за мали апликации за LNG.Целата ЛНГ станица е изградена на лизгање, со складирање на ЛНГ, регасификација, регулација на притисок, мерење, миризба и сл., што е многу погодно за инсталација и работа.

Типични модели се 1M3, 2M3, 3M3, 5M3, 7M3 и повеќе.

Прилагодувањето е достапно според вашите специфични барања. 

слика