< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Јули-4 Излагаме во NOG

јули 04 20

Целокупната микробулк VICTANK и плинска опрема SINOCLEANSKY, ќе бидат изложени на нашиот штанд #B10 наКонференција и изложба за нафта и гас во Нигерија (NOG), во Абуџа, Нигерија.

Нашите производи вклучуваат серии CNG и LNG серии, Jumbo Tube Skid,ВИКТАНКmicrobulk, итн.

Пекинг SinoCleansky Technology Corp се фокусира на опрема за гас, решение и услуги.

Ние сме ангажирани во професионална опрема за гас повеќе од 16 години, со експертиза во индустриски гас, енергија, медицински, заварување и сечење, гаснење пожар, третман на вода, апликации за прочистување на азот. Ние нудиме едношалтерско решение со широк спектар на опрема за гас, како и приспособена услуга.

Нашиот ВИКТАНКmicrobulk обезбедува иновативно решение за полнење и испорака на гас на лице место. Комплетно решение за снабдување и управување со гас што им овозможува на корисниците од сите големини да уживаат во придобивките од трошоците и ефикасноста на резервоарот за микронафти.

видиSinoCleansky, VICTANK microbulk лично кајнаКонференција и изложба за нафта и гас во Нигерија. ДОБРЕДОЈДОВТЕ!