< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Ног-2022, најголемата енергетска изложба во Западна Африка

јули 05 29

5-Јули, 2022. Најголемата енергетска изложба во западна Африка, конференцијата и изложбата за нафта и гас во Нигерија е во тек.

СиноКлеански како излагач учествува на изложбата, Б.ојт бр. Б10.

можете ќе види еден Стоп решение за и CNG& ЛНГat нашиот штанд. Добредојдовте!

图片 1