< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>настани

За нас

Вести & Настани

Синоклеански учествува на изложбата Металекс 2022 година, БОТ бр. BQ33

ноември 11 11

"METALEX 2022 година" - Број 1 Машински алати Изложба за обработка на метал опслужува 36th Изданието ASEAN ќе се одржи во Меѓународниот трговски и изложбен центар во Бангкок од 16 до 19 ноември 2022 година.

Оваа изложба поврзува над 85,000 индустријалци за обработка на метали со повеќе од 2,500 марки на светски производители на машински алати и технологија за обработка на метали, така што целата заедница на АСЕАН може да напредува против предизвиците и да расте над очекувањата.

СиноКлеански ќе учествува и на оваа изложба. Сите клиенти се добредојдени да ги посетат и преговараат. И нашиот штанд бр.  Is BQ33 . 

слика

СиноКлеански ќе учествува и на оваа изложба. Сите клиенти се добредојдени да ги посетат и преговараат. И нашиот штанд бр.  Is BQ33 . 

На оваа изложба нашата компанија ќе донесе нашите контејнер за гас и раствор за заварување и сечење. 

слика

1.Систем за микрообемно складирање и испорака:

Microbulk SinoCleansky VICTANK го исполнува стандардот ASME, со криоген WC 1000L до 7200L 

и WP 16bar, 24bar, 35baр. ВICTANK microbulk широко се применува во течни индустриски гасови и природен гас, вклучително медицинско, индустриско заварување, ласерско сечење, лабораторија итн.

 

2.Опрема за гас SinoCleansky:

Цилиндри за гас со висок притисок, вклучувајќи челик, алуминиум, композитни цилиндри;

Заварени цилиндри за ацетилен, течен хлор, FM200 итн.;

Криогени цилиндри &рефус резервоар

Опремата за гас SinoCleansky е во согласност со најстрогите меѓународни стандарди, одобрени и сертифицирани од меѓународните инспекциски власти вклучувајќи ги TUV/BV/SGS/LRS/CCS. SinoCleansky ви гарантира безбедност и сигурност, со добра репутација во индустријата.