+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Опрема за ракување со гас

Ти си тука : Дома>Производи>Опрема за ракување со гас

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Опрема за ракување со гас

  • Опис

ОПИС

SinoCleansky's обезбедува секаква опрема за ракување со гас, како што се вентили 、 пумпи 、 испарувач Mix мешалка на гас итн.

Синоклеански волја обезбедува едношалтерско решение за опрема за индустриски гасови. 

Пумпи

изпарител

Миксер за гас

Контактирајте нѐ