< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Хелиум Девар

Ти си тука : Дома>Производи>Хелиум Девар

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Хелиум Девар

  • Хелиум Девар

    SinoCleansky Ultra Helium Dewars се дизајнирани и изградени за сигурен транспорт. Тие се лесни, маневрирачки и издржливи,притоа обезбедувајќи супериорни термички перформанси.