< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Опрема за гасови со висока чистота

Ти си тука : Дома>Индустриски гас>Опрема за гасови со висока чистота

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Опрема за гасови со висока чистота

Синоклеански обезбедува опрема за врвни гасови за гасови со висока чистота. Чистотата на гасот е поголема од 99.999%, а особено за Хелиум, Хитроген, SF6 и други. Ние го снабдуваме алуминиумскиот цилиндар, и Y-цилиндарот со голем капацитет.

  • Алуминиумски цилиндер

    SinoCleansky обезбедува најширок спектар на алуминиумски цилиндри со високи перформанси што може да се користат за многу видови гасови ....

  • Y-цилиндер

    Синоклеански обезбедува Y-тон (Y-цилиндар) за гасови со висока чистота, како што се SF6, N2, NF3, итн. Цилиндрите се широко користени и за електронски гасови. Со висока технологија, Синоклеански Y-тон го доби TPED ...