< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Бесплатен алуминиумски цилиндер за алуминиум со HP

Ти си тука : Дома>Производи>Бесплатен алуминиумски цилиндер за алуминиум со HP

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Бесплатен алуминиумски цилиндер за алуминиум со HP

SinoCleansky произведува алуминиумски цилиндар за гас со широк спектар и им служи на клиентите на големиот пазар на гас, вклучувајќи медицински гас за одржување на живот, гас за напивки, индустриски гас, гас со висока чистота, специјален гас, итн. Цилиндрите се произведени според стандардот GB11640, EN1975, ISO7866 , ДОТ-3АЛ итн. Цилиндер за гас од алуминиум SinoCleansky е лесна, отпорна на корозија алтернатива на конвенционалните челични цилиндри, комбинирајќи заштеда во тежина со продолжена испорака на цилиндри за гас и исклучителна цврстина и издржливост.