< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Индустриски гасови

Ти си тука : Дома>апликации>Индустриски гасови

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Дополнителни гасови

  • Опис

ОПИС

Дополнителни гасови, како што се Течен хлор, Течен амонијак, SF6, електронски гасови, специјален гас, корозивен гас, гас за калибрација. Синоклеаски обезбедува гасна опрема за овие видови гасови што се користат во различни индустриски области.

Главно за цилиндрите:

Течен хлор цилиндер

Течен амонијак цилиндер

Цилиндер на сулфур хексафлуорид

Електронски цилиндрични гасови

Специјалност гасен цилиндер

Корозивен цилиндер на гас

Цилиндер за гас за калибрација

Контактирајте нѐ