< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Индустриски гасови

Ти си тука : Дома>апликации>Индустриски гасови

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Масовно гасови

Широк асортиман на производи.

Едношалтерско решение.

Меѓународен стандард.

Извештај за тестирање од трета страна.

  • Опис

ОПИС

SinoCleansky обезбедува техничко решение за транспорт и складирање на најголемиот дел од гасот.

Особено за кислородот, азотот, аргонот, СО2, а исто така и за водородот, хелиумот итн.

Можеме да обезбедиме:

Контејнер со џамбо цевки со висок притисок

Криогенски ISO резервоар

Криогени танкер за камиони

Компактен криогени резервоар

Контактирајте нѐ