< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Индустриски гасови

Ти си тука : Дома>апликации>Индустриски гасови

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Заеднички гасови

Широк асортиман на производи.

Едношалтерско решение за индустриска опрема за гас.

  • Опис

ОПИС

SinoCleansky обезбедува голем асортиман на производи за вообичаени гасови, како што се цилиндар и резервоар. 

Особено за кислородот, азотот, аргонот, СО2, а исто така и за водородот, хелиумот. ацетилен итн.

Можеме да обезбедиме:

Бесшевен челичен цилиндер на HP

Бесплатен алуминиумски цилиндер за алуминиум со HP

Ацетилен цилиндер

Криогени цилиндри

Резервоар за складирање на криогени

Контактирајте нѐ