< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Индустриски гасови

Ти си тука : Дома>апликации>Индустриски гасови

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Гасови со висока чистота

Чистота на гас 99.999%.

Голем асортиман на производ.

  • Опис

ОПИС

Синоклеански обезбедува опрема за гас од висока класа за гасови со висока чистота.

Чистотата на гасот е поголема од 99.999%, а особено за хелиумот, водородот, SF6 и други.

Ние снабдуваме

алуминиумскиот цилиндар;

цилиндарот Y со голем капацитет 

Дополнително, Синоклеански исто така може да обезбеди компресор за дијафрагма за гасови со висока чистота

Контактирајте нѐ