< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Индустриски гасови

Ти си тука : Дома>апликации>Индустриски гасови

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Инженерско решение за гас

  • Опис

ОПИС

SinoCleansky е професионална опрема за гасна опрема со експертиза во индустриски гас, која нуди едношалтерско решение со широк спектар на цилиндри за гас, контејнер џамбо цевка, криогена опрема, како и прилагодена услуга.

За професионални клиенти, SinoCleanky го зема своето индустриско искуство и технолошка експертиза за да обезбеди одлични прилагодени технички решенија. 

и тоа:

Единица за одделување на воздухот ASU

Станица за пререгизирање и полнење на индустриски гасови

Лизгачки течни азотни пумпи под притисок поставени на возило

И така натаму

За единицата за одделување на воздухот ASU, таа вклучува:

Разделување на воздухот од мала и средна големина

Опрема за чист азот

Опрема за апсорпција на променлив притисок

微 信 图片 _20201119154150


Контактирајте нѐ