+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Регасификација на ЛНГ

Ти си тука : Дома>Производи>Регасификација на ЛНГ

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Регазификација и регулирање на ЛНГ за лизгање (вклучуваат мерење и мирис)

  • Опис

ОПИС

Регазификација и регулирање на ЛНГ на лизгање (вклучуваат мерење и мирис)

слика

 Работен притисок: 0.2-3.0MPa

 Капацитет на единечен испарувач: 100-100000Nm³ / H


Контактирајте нѐ