< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Медицински

Ти си тука : Дома>апликации>Медицински

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Медицински

Медицинскиот дава здравје. SinoCleansky дава решение за медицински гасови. Од течен кислород LOX до компримиран кислород O2 под висок притисок и други медицински гасови, ние обезбедуваме сеопфатен асортиман на производи, вклучувајќи резервоар за микробилук, резервоар за складирање криогени, цилиндри за течен гас, цистерна за товар, ISO контејнер, цилиндри со висок притисок, итн. За медицински кислород, sinocleansky ќе ви обезбеди професионални технички решенија.