< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Резервоар за микробулк

Ти си тука : Дома>Производи>Резервоар за микробулк

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Резервоар за микробулк

Сериото SinoCleansky Microbulk Tank --- MT е иновативна платформа за складирање на гас, специјално дизајнирана за замени на корисници на индустриски цилиндри во сечење, заварување, лабораторија за криогени, болница и др. МТ серијата е посигурна, поефикасна и економична. Нашиот МТ со резервоар за камион е многу значаен. Резервоар за микробуркет SinoCleansky --- серија MT за складирање им овозможува на дистрибутерите и корисниците на пакувани гасови да уживаат во придобивките од испораката на гас на самото место. Избегнување на губење време, загуба на течност, трошоци за работна сила при замена на цилиндрите. Користење на МТ серија, без замена на цилиндар, без загуба на течност, без штета од работењето.