< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Mini LNG растение

Ти си тука : Дома>енергија>Mini LNG растение

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Референца за технички предлог

Монтирана со лизгање

Модуларно дизајнирано.

Натопена.

Динамички тестиран.

  • Опис

ОПИС

5 × 104NM3 / d, 10 × 104NM3 / d LNG погон во пакет монтиран на лизгање

E-маил [заштитена по е-пошта] до добиете повеќе деталиs..

Контактирајте нѐ