+ 86-10-64709959
EN

Контакт Пребарување Новини и настани Ресурсен центар Вработувања блог

сите категории

Mini LNG растение

Ти си тука : Дома>апликации>Mini LNG растение

Контакт

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[Email заштитени] Погледнете повеќе +
Mini LNG растение

Mini-LNG е најдоброто решение за неконвенционални извори на гас, што се грижи за гладот ​​во светот за енергија. SinoCleansky ја развива основната технологија на MRC за мали LNG, што е монтажа со лизгање, модуларно дизајнирана и прилагодена да ги исполни различните побарувања за природен гас, вклучително и гас, маргина на бензин, бунар за гас од шкрилци, бензин за јаглен, градско гасување , биогас и многу повеќе.