< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести & Настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани

За нас

Вести & Настани

Цилиндар за ацетилен Б40 и цилиндар за кислород 40CF за заварување и сечење

декември 20 246

СиноКлеанскипопуларен цилиндар за заварување и сечење е цилиндар Ацетилен MC10 со цилиндар за кислород 20CF и B40 aцетилен Cилиндер со 40CF oксиген cилиндер, исто така цилиндри 40L за ацетилен и кислород.

Подолу е пратката до ОАЕ за заварување и сечење на пазарот.