< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести & Настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани

За нас

Вести & Настани

Џамбо туб контејнер за транспорт на хелиум испорачан во Тајланд

октомври 26 6

IИндустрискиот транспорт на гас на долги растојанија бара потреба од контејнер со хелиум Џамбо.

Важно е избраната приколка со хелиумска цевка да биде доволно моќна да го издржи притисокот на транспортните операции и оттука да може беспрекорно да ја изврши очекуваната транспортна работа.

Ние ви нудиме можност да изберете од различни дизајни, модели и сорти на приколка со хелиумска цевка со капацитет врз основа на вашата потрошувачка на гас или ограничување на тежината на патот.

Below е контејнер од џамбо со хелиум Sinocleansky испратен во Тајланд

图片 4

图片 3