< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести & Настани

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани

За нас

Вести & Настани

Камионот цистерна без шасија со пумпа може брзо да испушта течност

октомври 12 6

Volume 6m3;

working pressure 4bar;

Камионот има своја пумпа за да ги задоволи потребите на клиентите за брзо испуштање течност, за кислород, аргон, азот.

слика

слика