< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Испорака на челичен гас од гас 1 * 20FT ISO9809-50L-200BAR

април 20 135

SinoCleansky продолжува со производството и пратката за цилиндрите. За да се обезбеди безгрижен клиент, SinoCleansky го информира клиентот и му дава вниманиеs деталните слики за производите и испораката.

Cтип на илиндер: ISO9809 std OD232MM-50L-200BAR

Производството е во март, 2020 година.

Tпратката е во април, 2020 година.