< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Контејнер со ISO 2 резервоари T75 Испорака на 2019-4-13

април 13 300

Како важни производи за нас, 2 комплети T75 ISO резервоар за контејнер Испратен на 2019-4-13.

Информациите за производот подолу:

Име: Контејнер со резервоар 20ft LCO2 ISO резервоар

Тип број: TCGA20-2.2 со пумпа

Стандард: ASME со сертификат за регистрирање CSC на LIoyd

Работен притисок: 22bar

Медиум за полнење: LCO2