< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

4 Успешно поставува ISO резервоар за течен кислород за испорака во Мексико

септември 25 7

СиноКлеански"искусни производи T75 ISO резервоар, капацитет 21.7M3, максимален работен притисок 16Bar, со IMDG/RID/ADR, и LRS CSC сертификат, најдобар систем за складирање и испорака за вашето деловно работење со индустриски гас и природен гас.

Обезбедете приспособени LOGO услуги. И пумпа или без пумпа се опционални.

Под изо резервоарот до клиентот Мексико за LOX, LIN, LAR. 

слика

слика

слика