< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Цилиндар за гас со висок притисок 50L 200bar до пазарот во Перу

април 30 145

СиноКлеански извоз многу of индустриски гас опрема до Sаут Америка пазарот, вклучувајќи резервоар за складирање на гас, пренослив резервоар за цистерна со товар, ISO резервоари, криогена пумпа, цилиндри за гас итн.

SЈас неЦилиндрите на Cleansky можат да одговараат на различно барање на клиентите, како што се вентили, капачиња, рачки. And Sinocleansky обезбеди детален извештај за фабрички тест и извештај за хидрауличен тест за секој цилиндар. 

Bеул цилиндрите извезуваат во Pеру пазарот на април, 2020 година