< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Цилиндар CO68 150L-2bar на лагер

може 15 145

SЈас неCleansky има 68L-150bar CO2 цилиндар во парк. Цилиндарот е GB5099 стандард и за 45 кг CO2.

SinoCleansky може да обезбеди многу кратко време на испорака за овој тип на цилиндри, ако е без вентил, само 3 до 5 дена пред породувањето.