< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

6m3 4bar камион цистерна без шасија доставен до клиентите на Блискиот Исток

октомври 10 6

Цистерната со камион ги задоволува потребите на клиентите за транспорт на течности. Јачината на звукот е опционална и може да се прилагоди според големината на камионот. Максималниот волумен може да достигне 20м3.

на танкер is опремена со пумпа за испуштање гас.

слика

слика