< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Добиен е цилиндерот од челик со гас од 8 * 20GP на 2019-9-1

септември 01 196

Пред два месеци испорачавме 8 * 20GP челичен гас цилиндар на клиент, а тие беа примени на 2019-9-1, добивме добри повратни информации од клиентот, а сликите на страницата како подолу.