< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

8 * 20GP челичен гасен цилиндер се испорачуваше на 2019-6-11

јуни 11 210

Ви благодариме за довербата и поддршката на нашиот клиент, постигнавме нова нарачка со контејнери од 30 парчиња. Стоката со:

1. Цилиндар ISO9809 219-40L-150BAR O2

2. ISO9809 232-50L-200BAR медицински и индустриски цилиндар О2 / цилиндар Н2

3. ЦБ цилиндер GB11638 RYL250-40L

Ние обезбедуваме прилагодена услуга на печат во боја и челик и ќе организираме делумна испорака со шест време.

8 * 20GP цилиндри беа испратени на 2019-6-11, стоките со 40L O2, 50L медицински и индустриски O2 цилиндар, 50L N2 цилиндар. Одлично ги задоволуваме потребите на клиентите.

Вашата доверба е нашата најголема мотивација. Очекувајте повеќе нарачки.