< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Најновата пратка на CNG Jumbo Tube Skid на 2019-7-31

јули 31 225

На 2019 година, на бродот беа испратени приколки за SCS07CS-31F-0625 N40 umамбо цевки. 

Ние исто така обезбедуваме извештај за БВ на клиентите. 

Нашата услуга:

1. Средно: CNG и индустриски складирање и транспорт на гас. Како што се N2, H2 и др.

2. Прилагодена услуга