< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Надворешна обвивка од јаглероден челик 3m3 16bar Испраќање на микробулварни резервоари

октомври 25 164

Синоклеански континуирано го извезува резервоарот со микромашина.

Резервоар за микробулк нормален волумен 1м3 , 2 м3, 3 м3, 5 м3

предности:

1. Решенија за полнење на лице место за корисници на плински боци.

2. Мала загуба на полнење, дури и нула загуба.

3. Подолго време за задржување на производот.

4. Многу мала загуба на BOG.

5. Брзината на притисок е брза, а протокот на снабдување со воздух е голем.

6. Брзо полнење, заштедете време и намалете ги трошоците.

7. Повеќе притисоци, различни количини, повеќе избори.

8. Висококвалитетни вентили и додатоци на брендот, висока сигурност.

9. Мал отпечаток, едноставен транспорт и инсталација.

10. Помало работење и одржување. 

图片 2