< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Криогенски цилиндар за течен гас за пазарот во Нигерија

јули 04 162

SinoCleansky обезбедува различни видови криоген цилиндар, како 175L, 195L, 210L, до 500L, работен притисок 1.38mpa, до 3.45mpa.

Tтој цилиндар е широко користен за LOX, LIN, LAr, LCO2, LNG, LN2O. 

Подолу е извозот на цилиндри во Нигерија на јуни.