< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Испраќање на криогени црева

јули 15 157

To задоволат на различни побарувачката of клиентот"s, sinocleansky може да обезбеди едношалтерско решение за криогената опрема, како што е за криогената пумпа, испарувачот и исто така криогенското црево.

SЈас неCleansky е многу професионален во однос на криогената опрема, од цилиндрите, до ISO резервоарите, sinocleansky може да обезбеди целосно решение.