< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Криогена пумпа за течни гасови на пазарот во Перу

декември 31 113

Sиноклеански снабдување индустриски опрема за гас за бензинска пумпа, вклучувајќи криогенски резервоар, криогена пумпа, испарувач, колектори, итн..

Fили криогена пумпа, само обезбедете ја брзината на проток, притисокот на влезот, притисокот на излезот, медиумот за гас, sinocleansky може да го направи производот по нарачка за клиентот.