< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Прилагодена каскада umамбо беше испорачана на 2019-4-12

април 12 278

Како професионален снабдувач на опрема за гас, ние секогаш нудиме кориснички услуги за да ги исполниме барањата на клиентите. И ние нудиме кориснички 4 цевки 40 метри џамбо каскада за полнење на компримиран воздух, вкупен капацитет на вода 8.84 М3, работен притисок од 25МПа. Беше испратен на 2019-4-12.