< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

EN ISO стандард со плински цилиндри за гас со специфичен сертификат 50l -200bar

септември 15 223

SinoCleansky извезува цилиндри за гас 50L -200bar во Европа. Цилиндарот е одобрение TPED со извештај за тестирање од трета страна.

Цилиндрите се широко користени за гасови со висока чистота.

07